fbpx

İADE ve İPTAL KOŞULLARI:

iade-ve-iptal-Cilt-Bakımı-Dermatologların-önerdiği-cilt-bakım-ürünleri-Eczanede-satılan-en-iyi-cilt-Ürünleri-En-iyi-cilt-bakım-ürünleri-markaları-Hangi-marka-cilt-bakım-ürünlerini-tavsiye-edersiniz

Ürün İade ve İptal Koşulları İçin: Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturunuz. Daha sonra Yurtiçi kargo 604019815 MiracleOptimumResult.com müşteri kodu ile ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz. Bu kodu Yurtiçi Kargo’ya iletmeniz yeterlidir. Sonrasında ürünün tarafımıza ulaşması sonucu inceleme faaliyetinin ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi hesabınıza iletilecektir. Aynı zamanda iade ve iptal koşullarında M.O.R ailesi olarak her zaman yanınızdayız. Sonuç olarak onaylanan siparişlere ait ücret iadelerini ertesi gün bankanıza bildirilecektir.

İade Süresi: Ürün teslim alındıktan sonra 10 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.

Ürün Ücretinin İadesi: İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 3 ile 5 iş günü içinde ekstrenize yansır. Bu nedenle ilgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)                                                        Ürünlerimizi İnceleyiniz

Ürün Değişimi: MiracleOptimumResult.com web sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerde değişim için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Değişimi, iade ve iptal olarak iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
İade Kargo Ücreti: İade edilecek edilecek ürünler Yurtiçi Kargo ile yollayabilirsiniz. Çünkü anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo firması tarafından herhangi bir iade ürün gönderim bedeli alınmamaktadır.

Farklı Kargo İle Gönderim: İade için yaptığınız gönderilerde, Yurtiçi Kargo haricindeki bir kargo firmasını tercih ederseniz, ödemeyi sizin yapmanız gerekecektir. Aynı zamanda anlaşma olmaması sebebiyle yüksek maliyetli ürünlere katlanmış olursunuz. Ayrıca farklı kargo firmalarıyla yolladığınız alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmemektedir.

Yurtiçi Kargo İle Gönderim: Öncelikle hesabınız üzerinden, ürünle ilgili iade kaydı oluşturmanız gerekir. Daha sonra söz konusu kaydı Yurtiçi Kargo 604019815 müşteri kodumuz ile aşağıdaki adresimize göndermeniz yeterlidir. Böylece ilgili süreci sizin için daha rahat takip edebiliriz.

İade İçin Adres ve Kargo Bilgileri:
Yurtiçi Kargo Müşteri Kodu: 604019815
Adres: Tahtakale Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Avrupa Konutları-III NO: 4/8 iç kapı no : 29 Avcılar/İstanbul
Sipariş İptali: Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar müşteri hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Çünkü ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 10 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.

WhatsApp chat
X