fbpx

Doğallığa DokununGüzelliğinize Değer Katıyoruz

ee
M.O.R Olarak Biz

Lotus Group Kozmetik A.Ş iki girişimci kadın tarafından 2019 yılında kuruldu. Uzun yıllara dayanan dostlukları, deneyimleri  ve ortak hayalleri sonucunda ortaya çıkan kozmetik markası M.O.R yenilikçi, inovatif bir yaklaşımla AR-GE çalışmalarına önem vererek, tüm dünya kadınlarına yönelik çevreci ve sağlıklı kozmetik ürünler üretmeyi ve küresel bir marka olmayı hedefliyor.

Onaylı Ürünler

M.O.R markasının bilimsel titizlik, üst düzey kalite ve güvenilirliği ön planda tutan bir anlayışla ürettiği kozmetik ürünler cildin ve vücudun ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanıyor. M.O.R ürünleri insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen içerikle Dünya Sağlık Örgütü’nün kriterleri ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onayı ile tüketiciye ulaşıyor.

Yan Etkisi Olmayan Doğallık!

Klinik testlerden başarıyla geçen ürünlerimizin üzerinde bulunan barkod numarasını, Sağlık Bakanlığının sitesine girerek kontrol edebilir, alışverişinizi güven içinde yapabilirsiniz. Tüm Türkiye’nin il ve ilçelerine sipariş verebildiğiniz gibi, dünyanın herhangi bir ülkesine de kargo gönderimi yapmaktayız. Siparişinizi oluşturduğunuz andan itibaren takibini yapar ve en kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlarız.

bmor

Doğal Dokunuş100 Orjinal ve Organik

M.O.R kozmetik sektöründeki son teknolojiyi kullanarak,doğal hammaddenin en iyisini seçerek, dünya üzerinde kabul görmüş kalite standartlarında kişisel bakım, cilt bakım ürünleri, antiaging ürünler üretiyor. Küresel bir marka olmayı hedefleyen M.O.R dünya kadınlarının ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretmek için araştırma geliştirme çalışmalarına ağırlık veriyor.

WhatsApp chat
X