fbpx

Doğallığa Dokunun Güzelliğinize Değer Katıyoruz

ee

M.O.R Olarak Biz

Lotus Group Kozmetik A.Ş iki girişimci kadın tarafından 2019 yılında kuruldu. Uzun yıllara dayanan dostlukları, deneyimleri ve ortak hayalleri sonucunda M.O.R kozmetik markasını ortaya çıkarmışlardır.  M.O.R; cilt bakımı konusunda yenilikçi ve inovatif bir yaklaşımla AR-GE çalışmalarına önem vermektedir. İşletmenin temel hedefi tüm dünya kadınlarına yönelik çevreci ve sağlıklı kozmetik ürünler üretmeyi hedeflemektedir. Bu yüzden daima cilt bakımı için tercih edilen markalar arasında yerini koruyacaktır.

cilt-bakımı-M.O.R-miracle-optimum-result-cilt-bakimi-önerileri-cilt-bakim-tavsiyeleri-kozmetik-ürünleri

Onaylı Cilt Bakımı Ürünleri

M.O.R markasının bilimsel titizlik, üst düzey kalite ve güvenilirliği ön planda tutan bir anlayışla sahiptir. Bu sebeple M.O.R ailesi olarak bahsedilen anlayış çerçevesinde cilt bakımı ve kozmetik ürünleri üretmekteyiz. Ürünlerimiz, cildiniz ve vücudunuzun ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. M.O.R ürünleri insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen içeriklerle üretilmektedir. Buna bağlı olarak Dünya Sağlık Örgütü’nün kriterleri ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onayı ile tüketiciye ulaşıyor.


59TL’den Başlayan Fiyatlar
Detaylı İncele

Mor-Leke-Giderici-Serum-kullananlar- Miracle-Optimum-Result-Evde-cilt-bakımı-tavsiye-edilen-cilt-bakim-ürünleri- Cilt-Bakim-Ürünleri-kadin Doktorlarin-önerdigi-cilt-bakim-ürünleri Cilt-bakimi-siralamasi-mor-cilt-bakimi-mor-ürünleri-m.o.r-miracle-optimum-result

Yan Etkisi Olmayan Doğallık!

Klinik testlerden başarıyla geçen ürünlerimizin üzerinde bulunan barkod numarasını, Sağlık Bakanlığının sitesine girerek kontrol edebilirsiniz. Böylece alışverişinizi güven içinde yapabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine sipariş verebileceğiniz gibi, dünyanın herhangi bir ülkesine de kargo gönderimi gerçekleştirmekteyiz. Çünkü M.O.R ailesi olarak özel günlerde sevdiklerinize ulaşmanızı her zaman önemsiyoruz. Siparişinizi oluşturduğunuz andan itibaren takibini yaparak ve en kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlarız. Aynı şekilde ürün teslim sonrasına kadar M.O.R ailesi olarak yanınızda oluyoruz.

Doğal Dokunuş 100 Orijinal ve Organik

M.O.R kozmetik sektöründeki son teknolojiyi kullanarak, doğal hammaddenin en iyisini seçerek, dünya üzerinde kabul görmüş bir markadır. Bu nedenle markası adı altında mevcut kalite standartları içerisinde kişisel bakım, cilt bakım ürünleri, antiaging ürünler üretiyor. Küresel bir marka olmayı hedefleyen M.O.R dünya kadınlarının ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretmek adına araştırma geliştirme çalışmalarına ağırlık veriyor. Çünkü M.O.R ailesi insan sağlığına değer vermektedir.

M.O.R Ailesi Olarak Etik Değerlerimiz
 • M.O.R ürünlerinin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmez. Bu sebeple hayvan dostu bir markadır.
 • İşletme olarak doğaya saygılıdır ve çevreye zarar vermemeyi ilke edinmiştir. Çünkü temel değer olarak yaşanabilir bir çevre bırakmayı hedeflemektedir.
 • Tüm tedarikçilerimizin M.O.R marka değerlerine ve ilkelerine uygun olmasına dikkat
  ederiz. Aynı zamanda ticari ilişkilerinde etik ve ahlak kurallarını önemsemekteyiz.
 • Kullandığımız hammaddeleri ve doğal malzemeleri mevcut en yüksek kaliteden
  seçmekteyiz. Çünkü tüketicilerimizin sağlığına maksimum özen göstermekteyiz.
 • M.O.R tüketicilerinin talep, beklenti ve sorularına şeffaf, açık ve dürüst olmayı öncelik
  kabul eder. Bu yüzden daima tercih sebebi olmaktadır.
 • M.O.R sokakta yaşayan hayvanların hakları ve ihtiyaçları konusunda üzerine düşen
  sorumluluğu yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Bu şekilde gerçekleştirmiş olduğu farklı sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktadır.


Ürünleri İncele

WhatsApp chat
X